IBC office pétanque | Page d’accueil
IBC office pétanque

© IBC Office Pétanque 2009-2017
Protections des droits d´auteurs
Webmaster Tomáš Křivánek

15. ročník IBC OFFICE PETANQUE 

 

0 - 7, 7 - 4, 7 - 1, ...první výsledky se už postupně plní do tabulky skupiny A i B. Až do finálového večera budeme hrát vždy od pondělka do čtvrtka. A v pátek můžete zapíjet vítězství nebo přemýšlet o správné taktice pro příští zápasy!

 

Koncem května začal 15.ročník oblíbeného turnaje IBC-OFFICE-PÉTANQUE. Do letošního jarního pokračování se přihlásilo 14 týmů. Prosíme, kontrolujte si průběžně data nadcházejících i výsledky odehraných zápasů, ať něco nepromeškáme.

 

Zároveň si poznamenejte důležité datum - finálové zápasy tradičně zpestřené doplňkovými soutěžemi a dobrým občerstvením se odehrají ve čtvrtek 22.6.2017.


 

Finálový večer 14.ročníku proběhl premiérově na recepci IBC. Vítězem se stal stejně jako ve 13. ročníku

STellar Team

který ve finále plném taktiky, napětí a emocí porazil Rendlíky, vítěze 12.ročníku IBC Office Pétanque. Celkové 3.místo obsadil sympatický tým Mazars Payrollky, jenž nedal šanci ostřílenému týmu BeSTie.

Ve finále Espoir - Naděje si tým ENGIE poradil s LAZY PANDAS. Pro oba týmy to je zatím sbírání prvních zkušeností než příště zaútočí na umístění v hlavní soutěži.

Nejlepším dohazovačem se stal Richard Hoffmann, který posledním hodem za 10 bodů těsně překonal do té doby vedoucího Nejlepšího dohazovače 13.ročníku Řehoře Příharu.

Děkujeme všem účastníkům, divákům a správě IBC Office Pétanque za to, že umožnili vytvořit skvělou atmosféru během celé soutěže, která nemá ve světě obdoby.
 

________________________________________________________________

 

Víte že pétanque má seriózní olympijské ambice, které oficiálně odstartoval začátkem října na mezinárodním sportovním veletrhu v Monaku? Podívejte se na oficiální videoklip podporující olympijskou kandidaturu. A podpořte nás prosím svojí registrací na stránce www.boules-sport.org

 

 

____________________________________________________________________________