Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/5/50813025/data/www/ibccz/rocnik8/include/mysql.inc.php on line 21
IBC office pétanque | Homepage
Všechna práva vyhrazena
Webmaster Tomáš Křivánek

8. ročník IBC OFFICE PETANQUE  


Ve čtvrtek 28.11. jsme společně uzavřeli tradiční, již

 

"8.ročník IBC OFFICE PÉTANQUE" 

 

První ze stovky zápasů se odehrály na konci října a nyní, po měsící lítých bojů je nám ctí vyhlásit, že letošní titul si odnesl tým:

 

"KOMORA"

 

ve složení: Jaroslav Hubata-Vacek, Linda Salajková, Lenka Lucová, Lucie Zralá, Milena Petrov a Petra Stefková. Gratulujeme!

  
 

Finálový večer 8.ročníku IBC Office Pétanque patřil k těm nejlepším. I když...byl snad některý horší než jeden z nejlepších?

Již po semifinálových zápasech bylo jasné, že titul nikdo neobhájí, protože Rendlíci i Hati-Hati prohráli. A tak se ve finále setkaly dva týmy, které ještě nikdy nedokázaly zvítězit. Nakonec své premiérové vítězství vybojoval tým Komora, který porazil stále se zlepšující Paryby. Ve finále Naděje zvítězil tým BeSTie nad Mazáky.

Účastníci finálového večera se skvěle bavili při hře Vini Vegas a snažili se uhodnout, zda víno, které ochutnávají, je růžové, bílé nebo červené a ve které zemi bylo vyprodukováno. Jako občerstvení byly tentokrát netradičně kuřecí řízečky, domácí tapenáda, chléb z parní pekárny, saláty, ovoce a také oblíbené dortíky z Au Gourmand. To vše bylo možné zapít únětickou desítkou, vínem z vinařství Sonberk a dalšími nápoji. Stylová hudba podbarvila soutěž o Nejlepšího dohazovače a nikomu se moc nechtělo domů. Prostě pohodový večer, jak má být.


Přejeme všem účastníkům úspěšný závěr roku a těšíme se na setkání při 9.ročníku IBC Office Pétanque a jsme zvědavi, kdo tentokrát pozdvihne putovní pohár pro vítěze!

A abychom nezapomněli - "Králem dohazovačů" se stal Martin z Renaultu!
 

 

   Měli jsme čest organizovat turnaje pétanque při 19. Evropských sportovních firemních hrách  (http://ecsg2013.eu) , které v červnu 2013 hostila Praha. Organizátoři ani účastníci na tuto akci jistě dlouho nezapomenou. Ještě týden před jeho konáním nebylo jisté, zda se bude moci uskutečnit podle plánu v zahradách Trojského zámku, kde voda při povodních dosahovala 2 metrů. Naštěstí se vše podařilo, neboť v Praze není mnoho míst, kam by se tolik účastníků mohlo vměstnat. Čtvrtek 20.6. patřil soutěži dvojic, kterých se sešlo rekordních 152, což z turnaje udělalo zatím největší podnik v historii pétanque v ČR. 

 


Svoji 4.sezónu má před sebou sebou i největší české kryté hřiště na pétanque.UBULODROM v Úněticích. Vše bude letos v novém - jak vlastní hřiště, tak i hostitelský objekt Únětického pivovaru s jeho restaurací. Málokde najdete tak útulné prostředí jako zde. K tomu vynikající pivo přímo ze zdroje a lahůdky místní kuchyně. Nenapadá vás nic? Únětické pivo, pétanque, kamarádí, potřeba trochu netradične "zapařit"?

 Stáhněte si leták, ať víte víc.