Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/5/50813025/data/www/ibccz/rocnik7/include/mysql.inc.php on line 21
IBC office pétanque | Homepage
Všechna práva vyhrazena
Webmaster Tomáš Křivánek

7. ročník IBC OFFICE PETANQUE 

 

Ač se to na první pohled dlouho nezdálo, počasí vybídlo vzít koule do rukou. A vy už víte, že nadešel čas tradičního pozdně jarního klání. Ani jsme se pak nenadáli a 


"7.ročník IBC OFFICE PÉTANQUE"
je za námi!
 

 

Možnost se do přihlásit do tradičního turnaje tentokrát využilo 16 týmů.

Naostro jsme začali v úterý 14.5. prvními sedmi zápasy.

 Finále proběhlo ve čtvrtek 13.6.2013

 

Vítězem 7. ročníku se stal tým Rendlíci.

 

Poprvé v historii tohoto turnaje se tak povedlo obhájit titul stejnému týmu, i když od minulé sezóny prošel přejmenováním.  Ve finále zdolali tým TwiSTer.

Na třetím místě skončil Stellar Team, který v boji o bronz udolal Paryby.

 

Titul "Naděje roku" vybojovaly sympatické Mazárošky.

Vloženou soutěž "O krále dohazovačů" si podmanil Ivan Galaš s plným bodovým ziskem

 

 

 

Více fotografií ZDE 

  

 

Připomeňme si že vítězem posledního pokračování se tal tým  Best of Renault!

 

 
 
Ondřej Poláček, Jonáš Konečný, Richard Hoffmann, Zbyšek Jordák, Roman Sládek, Alex Reynelt
 Více fotografií z finále 6. ročníku naleznete ZDE.
 
Víte že v 20.-22.června v Praze proběhnou 19. Evropské firemní sportovní hry? A že pétanque nebude chybět? A že se budeme podílet na organizaci turnaje? Když si pospíšíte, ještě stihnete přihlásit i váš firemní tým! Nepropásněte možný vrchol své koulařské kariéry. Zařďte se po bok více jak 150 týmů z celé Evropy. Více informací http://cs.ecsg2013.eu . Mimochodem, kromě pétanque se bude soutěžit v celkem 28 disciplínách a již nyní je přihlášeno na 6000 účastníků! Určitě Vám včas podáme ještě další doplňující informace.
Svoji 2.sezónu má za sebou i největší české kryté hřiště na pétanque - UBULODROM v Úněticích. Vše bylo letos v novém - jak vlastní hřiště, tak i hostitelský objekt Únětického pivovaru s jeho restaurací. Málokde najdete tak útulné prostředí jako zde. K tomu vynikající pivo přímo ze zdroje a lahůdky místní kuchyně. Nenapadá vás nic? Únětické pivo, pétanque, kamarádí, potřeba trochu netradične "zapařit"?

 Stáhněte si leták, ať víte víc.