Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/5/50813025/data/www/ibccz/rocnik6/include/mysql.inc.php on line 21
IBC office pétanque | Homepage
Všechna práva vyhrazena
Webmaster Tomáš Křivánek

6. ročník IBC OFFICE PETANQUE

Už jen pár týdnů potrvá rok 2012.

Ale sláva právě čerstvých vítězů  turnaje

"6.ročníku IBC OFFICE PÉTANQUE"
bude nesmrtelná. Alespoň do konce příštího ročníku :)
 
V průběhu 5ti týdnů října a listopadu se sehrálo více jak sto zápasů  - poslední pak na závěrečném večírku ve čtvrtek 29.11. Vy co jste se účastnili, ať už jako hráči či jen v roli fanoušků, jste mohli s talířkem plným lahodného sushi či indických specialit sledovat semifinálové a finálové zápasy. Semifinálové zápasy:
 

Best of Renault proti Chello Balls

Paryby kontra Střelci

 

skončily shodně hladkým vítězstvím 7:0 týmů  Best of Renault a Paryby. Několik okamžiků nato už tyto týmy soupeřily ve finále. Po lítém boji a výsledku 7:4 se do análů turnaje navždy zapsal 6. vítěz, a to equipa 

 

Best of Renault 

 

 
hrající ve složení: Ondřej Poláček, Jonáš Konečný, Richard Hoffmann, Zbyšek Jordák, Roman Sládek, Alex Reynelt
pod vedením kapitána Petra Mazáče.

Kapitán "Renaulťáků" se pak rozhodl jít příkladem celému týmu a stal se navíc hrdým nositelem sice neoficiálního, ale váženého titulu The Best of Best of Renault. Stalo se tak poté, co zvítězil i ve vloženém turnaji "O nejlepšího dohazovače". Jak týmu Best of Renault, tak jeho kapitánovi gratulujeme!
 
Doslova soubojem byl zápas o 3. místo, který nejtěsnějším rozdílem 7:6 rozhodl tým Střelci.
Vítězem finále turnaje "Naděje" se pak stal tým Amista po finálovém triumfu nad Mazars Rebels.

Všem týmům i fanouškům nyní přejeme Veselé Vánoce a povedený rok 2013.....ve kterém se jistě opět setkáme s "koulemi v ruce" na dalším pokračování seriálu IBC OFFICE PÉTANQUE.
 
 Více fotografií z finále 6. ročníku naleznete ZDE.
 

Pár zajímavých informací ze světa pétanque:  

Letošní 46. Mistrovství světa mužů v pétanque  se konalo poprvé v historii v kolébce pétanque - v Marseille. Jak to dopadlo naleznete na  http://www.petanque-marseille2012.fr. Pomůžeme vám - pojedenácté za sebou vyhráli reprezentanti Galského kohouta. Měli jsme tu čest být u toho a nejen jako diváci. Karel Dohnal byl technickým ředitelem turnaje zodpovědným za jeho zdárný sportovní průběh. A podařilo se. Petr Fuksa byl jedním z přednášejících na Mezinárodním lékařském kongresu, kde vedl debatu na téma Pétanque a senioři. Pokud se chcete pokochat fotografiemi z úžasné akce, kde 5500 diváků na pétanque dělalo "mexické vlny", zkuste tento odkaz na stránce PÉTANQUE-PRO-VÁS. Nacházíte-li se i na Facebooku,  můžete si prohlédnout i bohatou fotogalerii z MS 2012 v Marseille: http://www.facebook.com/PetanqueMarseille2012  nebo   http://www.facebook.com/kdohnal. Příští Mistrovství světa v pétanque bude v roce 2014 buď v Senegalu, nebo na Tahiti. Trénujte!!!!!

Víte že v příštím roce v Praze proběhnou 19. Evropské firemní sportovní hry? A že pétanque nebude chybět? A že se budeme podílet na organizaci turnaje? Ještě stihnete přihlásit i váš firemní tým! Nepropásněte možný vrchol své koulařské kariéry. Očekáváme kromě vás skoro sto dalších týmů z mnoha evropských států. Více informací http://cs.ecsg2013.eu . Mimochodem, kromě pétanque se bude soutěžit v celkem 28 disciplínách a již nyní je přihlášeno na 6000 účastníků! Určitě Vám včas podáme ještě další doplňující informace.

Svoji 2.sezónu pomalu otevírá i největší české kryté hřiště na pétanque - UBULODROM v Úněticích. Vše je letos v novém - jak vlastní hřiště, tak i hostitelský objekt Únětického pivovaru s jeho restaurací. Málokde najdete tak útulné prostředí jako zde. K tomu vynikající pivo přímo ze zdroje a lahůdky místní kuchyně. Nenapadá vás nic? Únětické pivo, pétanque, kamarádí, blížící se konec roku, potřeba trochu netradične "zapařit"?

Stáhněte si leták, ať víte víc.