Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/5/50813025/data/www/ibccz/rocnik3/include/mysql.inc.php on line 21
IBC office pétanque | Homepage
Všechna práva vyhrazena
Webmaster Tomáš Křivánek

Úvodní stránka  IBC OFFICE PÉTANQUE


To byl rok 2011

3. ročník turnaje "IBC OFFICE PÉTANQUE"

vyvrcholil 5. května 2011

Čtěte aktuality!

 

Ve čtvrtek 5.5. vyvrcholil jarní IBC OFFICE PÉTANQUE 2011 ve finálovém večeru. Počasí bylo skvělě naplánované a tak se hrálo opět na prostranství před budovou IBC, která je pro finále opravdu důstojnou kulisou.

Vítěz 3. ročníku IBC OFFICE PETANQUE 2011

"Stellar Team" (klub ST-Ericsson)

Tomáš Jeřábek, Karel Sršeň, Jozef Poperník, Adam Kubačák, Matthieu Thomas, Stephane Michaud, Tomáš Černý, Bohumil Janík, Marek Líška, Jiří Hejda

Po 17. hodině se před vchodem začali srocovat davy a bylo jasné, že se těší na semifinálové boje. K pohodě slunečného odpoledne přispívala stylová hudba a vybrané občerstvení, které z velké části poskytli partneři turnaje.
 
 
Semifinálové zápasy se staly těmi nejnapínavějšími, které večer nabídl. Žádný ze čtyř zúčastněných týmů nechtěl přijít o možnost poprat se o celkové vítězství. Zápasy byly přetahovanou o každý bod. Do finále nakonec postoupil STELLAR TEAM se skóre 7:5 nad Pumpičkami,  a ve druhém zápase FANTOCCINI po ještě těsnější výhře 7:6 nad Mazároškami.
 
Po krátké přestávce se pokračovalo rovnou soubojem o třetí místo a paralelně avizovaným malým finále „Naděje“ týmů, které měly smůlu v základních skupinách. Proti sobě se v tomto zápase postavili týmy  Citroën a BeaST. Automobilovému týmu však nepomohl ani stážista Jonáš Konečný - bývalý juniorský Mistr ČR v pétanque a reprezentant naší země na juniorském Mistrovství světa v roce 2005 v Kanadě. Popravdě – indoor pétanque je přece jen o dost jiný, než pétanque klasický a návyky z „ocelových koulí“ mohou být i naškodu. Vítězem finále Naděje se tak stal tým BeaST.
 
Zápas o bronzovou medaili si po roce zopakovaly Mazárošky – jediný tým složený čistě dívkami! O to větší jim patří poklona – podruhé za sebou v semifinále a tentokrát i bronz, po porážce týmu Pumpičky v poměru 7:3.
 
Přestávkové očekávání finále zpestřili dva skvělí performeři stylu zvaného „beatbox“ – tedy imitace hudebních nástrojů ústy. Neobvyklé a skvělé – stejně jako taneční číslo, které následovalo.
 
Vyvrcholením přestávky pak bylo nakrojení skvělého slavnostního dortu, který přivezli od sousedů z hotelu HILTON. Než se stačilo sníst prvních pár kousků, nastalo finále. A skončilo dřív, než se dort dojedl…Jak rychle finále nastalo, tak rychle i skončilo. Tým Fantoccini nestačil chytnout rytmus, a než se rozkoukal, mohli soupeři slavit.
 
Po výhře 7:0 jsou v pořadí je třetím vítězem IBC OFFICE PETANQUE tým STELLAR TEAM. Ať žije a s ním i jeho mateřský „klub“ ST-Ericsson. Gratulujeme.
 
Vítězové dostali bohaté ceny, kterých si nyní budou užívat. Dobrou zprávou pro všechny ostatní nechť je – IBC OFFICE PETANQUE se dočká ještě letos svého pokračování. Bude kdy napravovat nezdary.
 
Děkujeme všem zúčastněným týmům za zážitky, všem partnerům za přízeň a personálu IBC za pomoc při třetím ročníku.Nashledanou v ročníku číslo 4!!!!
 
Tým „Pétanque-pro-vas.com“ - Petr, Ivan a Karel.
 
  
 

 ____________________________________

 

21 přihlášených týmů čekalo letos celkem 82 zápasů. Systém turnaje naleznete v aktualitách, rozlosování, sled zápasů i soupisky týmů pak v příslušných rubrikách. Pozor! Některé informace a dokument jsou viditelné pouze po přihlášení. Login je dostupný u kontaktních osob každého týmu a je stejný jako v minulých ročnících!

Jsme rádi, že i letos se budeme všichni pravidelně vídat na hracích terénech vytvořených ve foyer IBC. Jistě si vzpomenete na vítěze předchozích pokračování turnaje - tým "Hati Hati" ze společnosti STMicroelectronics  a "Fallen  from Mazars" jak jinak, než z firmy Mazars. Zanedlouho všichni opět stanete na startovací čáře - spíše kroužku - a budete mít také možnost zapsat se nesmazatelně do historie.Mezi partnery letošního turnaje najdete tradiční firmy, ale i několik nových. Máte se na co těšit! Prohlédněte si zatím rubriku PARTNEŘI 2011, ať víte komu pak poděkovat za ceny či občerstvení na záverečném slavnostním finálovém večírku!