Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/5/50813025/data/www/ibccz/rocnik2/include/mysql.inc.php on line 21
IBC office pétanque | Homepage 2010
Všechna práva vyhrazena
Webmaster Tomáš Křivánek

Úvodní stránka  IBC OFFICE PÉTANQUE

 

 

To byl rok 2010

 

První dopis od holčičky z Afriky

Možná si ještě pamatujete, že v prvním ročníku vyhrál tým Hati Hati ze společnosti STMicroelectronics krásný kávovar Nespresso (foto zde). Vzhledem k tomu, že si shodou okolností koupili nedávno předtím jiný, nabídli jej k prodeji účastníkům 1.ročníku s tím, že utrženou částku navýší dvojnásobně a dají ji na dobročinný projekt Adopce na dálku. Kávovar zakoupila společnost PBW a Hati Hati splnili svůj slib. Na stránky IBC Office Pétanque si můžete otevřít pdf s milým dopisem od malé Nassuny Annet a její sociální pracovnice. Jsme velmi pyšni na to, že soutěž IBC Office Pétanque dostala i tento původně netušený rozměr a velmi rádi zveřejníme další dopisy z Afriky.

    

Vánoce se blíží a Vy nemáte nápad na dárek?

Zkuste si tedy vzpomenout na turnaj IBC Office Pétanque.

Vám dobře známé plastové Indoor pétanque koule můžete koupit pod stromeček za 1450,-Kč. Ale tím to nekončí! Úžasný Soft-Bowling, hit letošní sezóny, za 1950,-Kč.

A kdyby ani to nestačilo, v našem BOUTIQUE  naleznete Soft-Baseball, Soft-Croquet a další neotřelé, ale úspěšně sportovně-společenské, a hlavně vyzkoušené, sety. Rozhodně budete originální!

Šťastné a veselé!

 

 

 

Vyvrcholením 2.ročníku IBC OFFICE PÉTANQUE byl závěrečný venkovní turnaj. Děkujeme všem za účast a za skvělé výkony a atmosféru při celém turnaji. A gratulujeme medailistům!

Vítězem letní edice IBC OFFICE PETANQUE 2010 se stal tým

Fallen from Mazars

hrající ve složení (zleva) Pavel Hradílek, Ivana Procházková, Jana Rybářová,

Zuzana Rozsívalová a Teddy Monsallier

 Skvělá atmosféra při finále...

 

 ...a pár fotek ze začátku finálových bojů ve čtvrtek 24.6.2010