Všechna práva vyhrazena
Webmaster Tomáš Křivánek

Úvodní stránka  IBC OFFICE PÉTANQUE

To byl rok 2009

 

 

"IBC Office pétanque" je světovou premiérou dlouhodobé soutěže v office pétanque. Vytvořilo ji pro IBC na míru občanské sdružení "Pétanque pro Vás", a to na základě upravených pravidel klasického pétanque. Soutěž je určena pro týmy tvořené zaměstnanci firem, sídlících v International Business Centru IBC.

 

Každá firma přihlásí jeden tým a případně i druhý jako náhradní v případě, že bude nutné doplnit některou z neúplných skupin. Pro účely IBC Office Pétanque jsme v recepci budovy vybudovali pravý boulodrom, určený pro hru se speciálními plastovými koulemi pro office pétanque, schválenými mezinárodní federací pétanque FIPJP. 

Světovou premiéru

IBC Office Pétanque vyhrál tým Hati-Hati

a rozhodl se jednu z hlavních cen - profesionální kávovar Nespresso - nabídnou do prodeje a celou získanou částku dát na charitu. Děkujeme a gratulujeme!

 

Děkujeme i všem účastníkům a těšíme se na další ročník.

 

V průběhu následujících týdnů se ve skupinách utkají přihlášená družstva na dvou hřištích podle předem daného rozpisu. Nejlepší čtyři z nich postoupí do závěrečného finálového turnaje, který proběhne v rámci galavečera v prosinci 2009.

 

 

Již nyní máme pro nejlepší firmy i členy vítězných týmů připravené ceny za více než 300.000 korun včetně originálního občerstvení na závěrečném galavečeru. Každý přihlášený tým pak dostane již na počátku soutěže dárky od našich partnerů. Účast pro týmy je bezplatná.

 

Prestižní 1.ročník IBC Office Pétanque právě začíná!

 

Věříme, že se budete všichni dobře bavit a soutěž vám umožní spřátelit se s kolegy z jiných firem, které jste měli možnost potkávat v recepci, na obědě nebo třeba ve výtahu, ale doposud jste se s nimi nedali do řeči. Pétanque je velmi společenská hra, ale zároveň i sport, u kterého dobře poznáte charakter lidí.

  

Sledujte pravidelně tyto stránky www.ibc-office-petanque.com, kam budeme průběžně umisťovat výsledky, ale také informovat o dalších zajímavostech, chystaných ochutnávkách nebo podrobnostech z připravovaného galavečera .

  

Váš tým Pétanque-pro-Vás.com