IBC office pétanque | Homepage
IBC office pétanque

© IBC Office Pétanque 2009-2017
All rights reserved
Webmaster Tomáš Křivánek

 

11. ročník IBC OFFICE PETANQUE

 "11.ročník IBC OFFICE PÉTANQUE" 

 

 

 
  • Letošní 46.Mistrovství světa mužů  se konalo poprvé v historii v kolébce pétanque - v Marseille. Jak to dopadlo naleznete na  http://www.petanque-marseille2012.fr. Pomůžeme vám - pojedenácté za sebou vyhráli reprezentanti Galského kohouta. Měli jsme tu čest být u toho a nejen jako diváci. Karel Dohnal byl technickým ředitelem turnaje zodpovědným za jeho zdárný sportovní průběh. A podařilo se. Petr Fuksa byl jedním z přednášejících na Mezinárodním lékařském kongresu, kde vedl debatu na téma Pétanque a senioři. Pokud se chcete pokochat fotografiemi z úžasné akce, kde 5500 diváků na pétanque dělalo "mexické vlny", zkuste tento odkaz na stránce PÉTANQUE-PRO-VÁS.

  • Příští Mistrovství světa v pétanque bude v roce 2014 buď v Senegalu, nebo na Tahiti. Trénujte!!!!!

 

 

  • Víte že v příštím roce v Praze proběhnou 19.Evropské firemní sportovní hry? A že pétanque nebude chybět? A že se budeme podílet na organizaci turnaje? Ještě stihnete přihlásit i váš firemní tým! Nepropásněte možný vrchol své koulařské kariéry. Očekáváme kromě vás skoro sto dalších týmů z mnoha evropských států. Více informací http://cs.ecsg2013.eu  Určitě Vám včas podáme další doplňující informace.

 

 

  • Svoji 2.sezónu pomalu otevírá i největší české kryté hřiště na pétanque - UBULODROM v Úněticích. Vše je letos v novém - jak vlastní hřiště, tak i hostitelský objekt Únětického pivovaru s jeho restaurací. Málokde najdete tak útulné prostředí jako zde. K tomu vynikající pivo přímo ze zdroje a lahůdky místní kuchyně. Nenapadá vás nic? Únětické pivo, pétanque, kamarádí, blížící se konec roku, potřeba trochu netradične "zapařit"? Stáhněte si leták, ať víte víc.